Author Archives: zdb

21 May
0

Reagim ndaj vrasjeve të grave në familje

– Vrasjet e grave në familje – Në vitin 2012 u vranë 28 gra. Në vitin 2013 u vranë 24 gra. Në vitin 2014 u vranë 10 gra. Në vitin 2015 u vranë 18 gra. Në vitin 2016 u vranë ...

Lexo
21 May
0

Letër baballarëve në kohërat e Covid-19

Gjithësecili mund të jetë një prind, por duhet një jetë që të jemi një baba. – Wade Boggs Dëshira e të gjithë prindërve është të kenë fëmijë të shëndetshëm dhe të moralshëm. Në kulturen tonë fëmijët e mirë janë të ...

Lexo
21 May
0

Manual praktik për menaxhimin e ankthit dhe stresit

Ndërsa e gjithë bota është gjunjëzuar si shkak i pandemisë #COVID-19, duke respektuar distancën sociale dhe duke qëndruar në shtëpi ekspertët dhe psikanalistët pohojnë se njerëzit duhet të jenë sa më aktiv për të mbrojtur shëndetin mendor. Ne dimë se ...

Lexo
21 May
0

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Lexo
19 Nov
0

Youtube Video Post

Sed porttitor lectus nibh. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet ...

Lexo
19 Nov
0

Standard Post

Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Cras ...

Lexo
19 Oct
0

Link Post

Lexo
19 Oct
0

Blockquote Post

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Proin eget tortor risus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Donec sollicitudin molestie malesuada. Cras ultricies ligula ...
Lexo
19 Oct
0

Image Slideshow Post

Sed porttitor lectus nibh. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Sed porttitor lectus nibh. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Proin eget tortor risus. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor ...

Lexo
19 Oct
0

Audio Post

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed porttitor lectus nibh. Pellentesque in ipsum id ...

Lexo
12